At Kestanesi Kremi -At Kestanesi Balsamı

Çınar ağacına benzer  görünümüyle sokakları süsleyen at kestanesi nin zehirli meyvesi, harici olarak kullanıldığında varis ve basura iyi geliyor, romatizmal ağrıları ve güneş lekelerini yok ediyor.

Biorichi At Kestanesi Kremi

At Kestanesi kremi cilde sürerek kullanmak, varis ve romatizmal hastalıklar dışında, bacaklardaki ağrı, yorgunluk ve darbe sonucu oluşan şişliklere de iyi geliyor. Amerikan Tabipler Birliği nin yayını olan “Archives of Dermatology” deki bir makalede, at kestanesi kremi nin  yararları anlatılıyor. Makaleye göre, kaynatılıp içilmesi halinde ölüme bile sebebiyet verebilen bu zehirli meyvenin ekstresi, krem olarak kullanıldığında damar ve kılcal damarların yapısını koruyarak, pürüssüz bir tene sahip olmayı sağlıyor.

At Kestanesi

Bu yazı bir advertorial’ dir. Bu haber bültenindeki ürünü hemen satın almak için Burayı ya da yandaki

satin-al

 

“Satın Al” butonunu tıklayınız.

Lütfen Dikkat! : Bu sitede yer alan haber bültenleri,  sağlıklı yaşamınızı destekleyecek ürünleri de içermektedir ve haber amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz. İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak bu sitede endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Konuk uzman yazarlarımız tarafından yazılmış olabilecek bu prensibe aykırı içeriği lütfen İletişim sayfasını kullanarak bize bildiriniz
.

Bu sayfadaki ürünü indirimli fiyattan satın alabilir, dilerseniz üye olup satışını yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey ilk önce üye olmak. Petra üyeliği ücretsizdir. Periyodik ürün alma zorunluluğu yoktur. Dilediğiniz zaman ürün alırsınız, üyeliğiniz daima devam eder.

0
Aşağıdaki Formu Doldurun (Sadece 1 dakikanızı alır)
0
Şifreniz Cep Telefonunuza SMS olarak gelsin
0
%40 İndirimli alışverişe Kapıda Ödeme ya da Kredi Kartı seçeneği ile hemen başlayın !
Üyelik Formu